.

.

Ulanzi IRON MAN II Алуминиум паметен Телефон Tripod Планината Адаптер со Ладна Чевли Планината,Мобилен Телефон Tripod Клип Носителот за iPhone X OPPO

Ulanzi IRON MAN II Алуминиум паметен Телефон Tripod Планината Адаптер со Ладна Чевли Планината,Мобилен

DEN 660.00
DEN 1435.20
-54 %
Достапност

Ладно Чевли се Качи на Врвот Со Ладна Чевли се Качи на Врвот ,Можете да се качи на микрофон,Led Светло во Видео или други уреди со чевли планината . Вие нема да бидете разочарани! Многу добар квалитет.
Ulanzi IRON MAN II Алуминиум Метал паметен Телефон Tripod Планината со Ладна Чевли се Качи
Веројатно најдобар паметен телефон носител во ова време На Ulanzi IRON MAN II е направен со супериорен материјали, е добро избалансирана за повеќето samrtphones, и удобно да се допре.

Пакет:
Yes
Бренд Име:
ulanzi
Материјал:
Алуминиум
Употреба:
Паметни телефони
Број На Модел На:
IRON MAN II
Тип:
Телефон tripod планината
Код чевли се качи:
за микрофон/led светло во видео
Способност:
Паметен телефон широк од 2.6 3.7
1/4 Завртка Планината:
За Tripods
се справи со притисокот:
факултативна
tripod планината:
за iphone/samsung/xiaomi/huawei
R

Производи во категоријата