.

.

БОБО ПТИЦА Оригинален Бренд Бамбус Жените V-L28 рачно изработени Часовници Сите Бамбус Дами-кварц се Види со Јапонија Движење како Подарок Објект

БОБО ПТИЦА Оригинален Бренд Бамбус Жените V-L28 рачно изработени Часовници Сите Бамбус Дами-кварц се

DEN 1123.00
DEN 1439.52
-22 %
Достапност


На БОБО ПТИЦА дрвени види е направена од вистинско дрво и мека вистинска кожа, дизајниран за да ви даде топол еден од вид изгледот. Дрво се види карактеристики висок квалитет Јапонски кварц движење. Секој намали на дрво има своја уникатна текстура. Логото Прилагодени на, ве молиме слободно контактирајте со нас!
*Поради сезона и возраст на дрво, што се избрани за вашата единствена БОБО ПТИЦА Часовници, бои може да биде потемна или посветла (во рамките на разумот и боја) од фотографијата. Сонцето, температурата, климата на сите играат огромна улога во боја се менува процес.

Случај Обликот:
Круг
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Бренд Име:
БОБО ПТИЦА
Затворач Тип:
Виткање Затворач со Безбедноста
Случај Материјал:
бамбус
Стил:
Fashion & Неврзан
Случај Дебелина:
10мм
Бендот Ширина:
20mm
Движење:
Кварц
Dial Дијаметар:
35mm
Број На Модел На:
V-L28
Функција:
Никој
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бендот Должина:
24cm
Бендот Материјал Тип:
бамбус
круна:
Push/Pull
Види Мерења:
1.45 инчи широка x 10.8 инчи долго x 0.45 инчи дебела
Рака Мерења:
0.88 инчи широка x 10.8 incheslong
Кутија Мерења:
1.97 инчи широка x 1.97 инчи долго x 1.97 инчи висок
Логото Прилагодување:
Yes
Име на производ:
Жените Се Види Луксузен Бренд
Затворач:
Виткање Затворач со Безбедноста
Движење:
Јапонија 2035 кварц движење види
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Пол:
Жените
R

Производи во категоријата