.

.

топла Вилис за Жените Часовници Водоотпорен Дами Кварц Види Брендирани Транспарентен Планета Смола Бенд Часовник Y456

топла Вилис за Жените Часовници Водоотпорен Дами Кварц Види Брендирани Транспарентен Планета Смола Бенд

DEN 190.00
DEN 210.72
-10 %
Достапност

Ве молиме да се разбере.
Политика На Враќање
1. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време ако имате било какви прашања. Ние брод на предмети од кина пост воздух mail,EMS, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ или Воздухопловната. Ние ќе го прават истото за вас. Време на испорака :
а, ПРОЗОРЦИ/DHL/ФЕДЕКС/ТНТ превозот време се земе од 3-7 работни дена, EMS зема 7-15 работни дена
б, HK/Кина Воздухопловната брод во Азија, Западот Евра, Северна Америка се земе 7-15 работни денови, и бродот на Јужна Америка, средниот Исток, Источна Евра, Африка земе 15-30 работни дена
4. Вашето задоволство е наша крајна цел;
2. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Ако се случи увозните давачки или други давачки или други ризик бидејќи ние испрати на стока од Кина, купувачот е одговорен за чистење на обичај или да му платат на сопствени данок, овие ризици се должи на купувачот обичај, што е надвор од нашата контрола. Како друга земја имаат различни лоцира царинска политика, со цел да ги споделите со клиентите прими стоката безбедно и непречено, ние треба конечната одлука да се избере која експрес сервис кога брод.
Ве молиме имајте во предвид : 1.

Бендот Ширина:
20mm
Функција:
Отпорен На Вода
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Dial Прозорец Материјал Тип:
Пластични
Затворач Тип:
Тока
Бендот Материјал Тип:
PU
Dial Дијаметар:
34mm
Движење:
Кварц
Стил:
Fashion & Неврзан
Бренд Име:
ВИЛИС
Бендот Должина:
23cm
Случај Дебелина:
7mm
Број На Модел На:
002
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Пол:
Жените
R

Производи во категоријата