.

.

FORUDESIGNS Стилски Жените Есен, Лето Платформа Чевли Секојдневен Жена Чипка-up Рамни Чевли Дише Дами Станови Британски Стил

FORUDESIGNS Стилски Жените Есен, Лето Платформа Чевли Секојдневен Жена Чипка-up Рамни Чевли Дише Дами

DEN 1293.00
DEN 2351.52
-45 %
Достапност

Се разбира ,ние исто така може да брод надвор со epacket во други земји. Откако ќе ни ги испратите слика,нашата дизајнерка ќе направат дизајни за вас во рок од 2 работни дена; 4.5 cm;
03-Ако вашите нозе се на масти или широк,pls изберете една поголема големина на овој чевли;
04-ве молиме оставете малку боја различни, поради различни камерата и светлината на животната средина.
Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.
FORUDESIGNS ќе ви донесе во магија царство.
Pls кликнете на неа за да добиете повеќе :
- стануваат ВИП,се повеќе се изненади и попуст;
- ,ќе добиете попуст информации во најрано време ;
- ,голема попуст вие ќе добиете во нашата продавница.Ние не ќе се стави било која фактура и сите информации за нашата компанија и во вашиот парцела .Откако ќе проверите дизајни,може да се одржи редот во линкови испраќаме кон вас;
Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени
1.
За Превозот
Ние брод во светот од страна на E-пакет ,Кина Пост, Aliexpress Стандард Превозот EMS ,DHL,TNT и така натаму.
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги , ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации.обично тоа треба да додадете некои пари ,pls контактирајте со нас .

Чевли Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Outsole Материјал:
ЕВА
Затворање Тип:
Чипка-Up
Моден Елемент:
Се сврте-над Работ
Пети Форма:
Круг Пети
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Станови Тип:
Станот Платформа
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини
Шаблон Тип:
Крпеница
Insole Материјал:
ЕВА
Обвивка Материјал:
Полиестер
Сезоната:
Пролет/Есен
Број На Модел На:
BZ
Повод:
Повик
Објектот:
жените секојдневен чевли на платформа
Големина:
according to our size chart
Карактеристики:
платформа,дише,оптоварување,висина, зголемување на
Стил:
жените низок стил чевли платформа
боја:
мешана боја
R

Производи во категоријата