.

.

Нова Топ Популарни Тексас Жените Пумпи Модни Дами Платформи Високи Потпетици Пумпи Ѕиркаат Пети Партија чевли жена Жените плус големина 42

Нова Топ Популарни Тексас Жените Пумпи Модни Дами Платформи Високи Потпетици Пумпи Ѕиркаат Пети Партија

DEN 3523.00
DEN 3708.00
-5 %
Достапност


Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Повод:
Партија
Назад Контра Тип:
Маска Пета
Бренд Име:
attantou
Број На Модел На:
5468
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Insole Материјал:
Гума
Стил:
Секси
Со Платформи:
Yes
Затворање Тип:
Тока Рака
Моден Елемент:
Fretwork
Шаблон Тип:
Шарени
Outsole Материјал:
Гума
Горниот Материјал:
Тексас
Сандала Тип:
Глуждот-Заврши
Одделот За Името:
Возрасни
MOQ:
1
R

Производи во категоријата