.

.

Голема Големина 34-47 Секси Високи Потпетици Чевли Жените Пумпи Црвено Дами Chaussure Femme Талон Zapatos Mujer Tacones sapatos femininos A11

Голема Големина 34-47 Секси Високи Потпетици Чевли Жените Пумпи Црвено Дами Chaussure Femme Талон Zapatos

DEN 319.00
DEN 336.00
-5 %
Достапност


ако сакате мали димензии, ве молиме, напишете марка да ми на цел, како што ни 3 големина, како во големина листа , воопшто не имаат 3 големина во aliexpress правила, благодарам,
започнете
крајот

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
Бренд Име:
BLXQPYT
Сезоната:
Пролет/Есен
Со Платформи:
Yes
Затворање Тип:
Лизга-На
Пети Форма:
Круг Пети
is_handmade:
Yes
Insole Материјал:
PU
Горниот Материјал:
PU
Стил:
Слатка
Outsole Материјал:
Гума
Повод:
Партија
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пумпа Тип:
Марија Janes
Обвивка Материјал:
PU
Број На Модел На:
JM-A11
Пета Тип:
Скок Потпетици
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
R

Производи во категоријата