.

.

3cm оптоварување пета свадба чевли за жени, удобно светло слонова коска TG284 чипка rhinestones булчински чевли женски, чевли невести

3cm оптоварување пета свадба чевли за жени, удобно светло слонова коска TG284 чипка rhinestones булчински

DEN 1435.00
DEN 2208.00
-35 %
Достапност


Таписерии изработка Големи и мали големини се на сите достапни 3cm оптоварување пета

Стандардна големина на табелата :
Ве молиме погледнете го големина на табелата на оваа страница само
-
Обувка - Гола нога должина
US4=220mm ( гола нога должина )
US5=225mm ( гола нога должина )
US6=230mm ( гола нога должина )
US6.5=235mm ( гола нога должина )
US7.5=240mm ( гола нога должина )
US8.5=245mm ( гола нога должина )
US9=250mm ( гола нога должина )
US9.5=255mm ( гола нога должина )
US10=260mm ( гола нога должина )
US10.5=265mm ( гола нога должина )
Ве молиме Забелешка : чевли големина на aliexpress се сите САД ГОЛЕМИНА
Pls бидете сигурни дека ќе го изберат правото НАС ГОЛЕМИНА соодветно.
Молам, изберете големина според вашиот Метри должина .

Чевли Големина:
4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Моден Елемент:
bling
Затворање Тип:
Лизга-На
is_handmade:
Yes
Стил:
Моден
Сезоната:
Пролет/Есен
Пети Форма:
Круг Пети
Повод:
Свадба
Пумпа Тип:
Основни
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Платформа Висина:
0-3cm
Горниот Материјал:
PU
Пета Тип:
Оптоварување
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Insole Материјал:
Гума
Обвивка Материјал:
Lycra
Со Платформи:
Yes
Бренд Име:
APRUUK
Outsole Материјал:
Гума
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Пета Висина:
Ниска (3/4 до 1 1/2)
Декорација:
Цвеќиња
Кожа Стил:
Мека Кожа
R

Производи во категоријата