.

.

Африкански Печати Две Парче Сет За Жените 2018 Мода Dashiki Три Четврт Ракави Африка Облека Сечење на Врвот и Здолниште Поставите WY1124

Африкански Печати Две Парче Сет За Жените 2018 Мода Dashiki Три Четврт Ракави Африка Облека Сечење на

DEN 2946.72
Достапност


Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Број На Модел На:
WY1124
Декорација:
Appliques,Zip,Возбудува,Ниту Еден
Бренд Име:
BintaRealWax
Облека Должина:
Редовни
Јака:
О Деколте
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Материјал:
Памук
Sleeve Стил:
Одблесокот Ракав
Панталона Должина(cm):
Глуждот Должина Панталони
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Африкански Облека
Материјал:
100% Памук
Посебни Употреба:
Традиционална Облека
Тип:
Dashiki
Ткаенина Тип:
Batik
Дебелина:
Стандард
is_customized:
Yes
Сезоната:
2018 пролет
Sleeve Стил:
Одблесокот Ракав
R

Производи во категоријата