.

.

Се прилагодите женска лето линија еластична Висока Половината chiffon здолниште тенок танц Полите нишалото Midi здолниште Дама Лонг Бич здолништа Saias

Се прилагодите женска лето линија еластична Висока Половината chiffon здолниште тенок танц Полите нишалото

DEN 1247.52
Достапност


Големина на Табелата ве Молиме забележав дека за големината може да се прилагодите. Ако не сте сигурни за големината, ве молиме оставете ни по големина детали : Половината Колковите
Целосна Должина околу 68 cm

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL
Материјал:
Полиестер,Chiffon
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Цврста
Силуета:
А-Линија
Декорација:
Никој
Фустани Должина:
Колено-Должина
Половината:
Империја
Број На Модел На:
D
Пол:
Жените
R

Производи во категоријата