.

.

2017 Нови Пристигнување Бебе Девојка Деца Bling Туту Здолниште Ѕвезда Sequins Принцеза Партија Балет Танц Принцеза Здолниште Костим 2-7Y

2017 Нови Пристигнување Бебе Девојка Деца Bling Туту Здолниште Ѕвезда Sequins Принцеза Партија Балет

DEN 127.00
DEN 160.32
-21 %
Достапност


Симпатична Бебе Деца Девојки Bling Sequin Tulle Туту Здолниште Принцеза Барби Партија Костим Балет Dancewear
Стилски, Прекрасна Балет Туту Здолниште Танц Носат Pettiskirt, Најдобриот избор за вашата принцеза Девојка
100% Сосема Нов и висок квалитет
Боја : Црна, Светло Розева Боја, Роза, Црвена, Светло Сина, Бела, Темно Виолетова, Виолетова, Светло Виолетова
Материјал : Полиестер
Модел : Bling Sequins
Големина : Една Големина Одговара за 2-7 Y Бебе Девојка
Должина : 30cm/11.8" (приближно)
Половината : 42cm/16.5" (приближно)
Пакетот Вклучува : 1 X Деца Девојки Туту Здолниште
Забелешка : Точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. се надевам на разбирање.

Одделот За Името:
Деца
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Број На Модел На:
к02
Стил:
Повик
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Декорација:
Sequined
Силуета:
Бал
Бренд Име:
WEIXINBUY
Материјал:
Полиестер
R

Производи во категоријата