.

.

Селски 2017 цветни печати целосна здолниште еластичен појас pleated здолниште биста здолниште со висок појас Здолништа

Селски 2017 цветни печати целосна здолниште еластичен појас pleated здолниште биста здолниште со висок

DEN 907.00
DEN 1007.52
-10 %
Достапност


големина информации
здолниште должина 72cm,.половината 62-100 cm(Еластичен појас)
боја : цвет печатење
answer : ___________________________ note : само продажба здолниште,кој не се продаде.
Можете да го видите слики се вистинска слика на производот, бидејќи секој монитор резолуција различни, боја може да биде некоја разлика.
големина е плочка на мерење.некаде можеби имаат 1-3cm грешка.
Шефот на компанијата : Yiwu Suma облека CO., LTD Ние сме фабрика специјализирана во производство и извоз на секс производот,кој се наоѓа во zhejian yiwu Град,Провинција жеџијанг за повеќе од пет години. Имаме profuse дизајни со серија квалитет одделение, и изречно, нашата цена е многу конкурентна, бидејќи ние сме manufactory, ние се извор. Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука. Ние нудиме целосна наплата за вас, ако производот има било какви проблеми со квалитетот. Ве молиме слободно контактирајте со нашата служба за корисници центар. Ние со нетрпение очекуваме да вашата поддршка и соработка!!

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Бренд Име:
HISUMA
Шаблон Тип:
Флорални
Фустани Должина:
Средината На Теле
Силуета:
Pleated
Половината:
Империја
Број На Модел На:
HS987
Декорација:
Никој
Материјал:
Полиестер
R

Производи во категоријата