.

.

10pcs/многу DIN6921 M10 Челик Со Црна Одделение 10.9 Хексадецимален Страната Гром Завртки M10*20/25/30/35/40/45

10pcs/многу DIN6921 M10 Челик Со Црна Одделение 10.9 Хексадецимален Страната Гром Завртки M10*20/25/30/35/40/45

DEN 372.00
DEN 437.76
-15 %
Достапност


DIN6921 M1020/25/30/35/40/45 челик со црна хексадецимален страната гром serrated flanged болт


Должина:
M10X20, M10X25, M10X30, M10X35, M10X40, M10X45
Материјал:
Јаглероден Челик
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
M10*20/25/30/35/40/45
DIY Материјали:
Металугрија
R

Производи во категоријата