.

.

100PCS DIN933 нерѓосувачки челик м1.6 м2 м2.5 мали хексадецимален завртки болт

100PCS DIN933 нерѓосувачки челик м1.6 м2 м2.5 мали хексадецимален завртки болт

DEN 843.00
DEN 991.68
-15 %
Достапност

100 PCS DIN933 нерѓосувачки челик м1.6 м2 м2.5 мали хексадецимален завртки болт
1,Ние имаме повеќе од 20 години искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба. 2,Ако сакате да се купи други големина или која било друга број на пакување на производи кои не се во нашата продавница,ве Молиме контактирајте со нас.
3,предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна.
4,W e искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас, ве молиме да ве остави позитивни повратни информации, coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање.
5,Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.

навој дијаметар:
М1.6, М2.5, М2
Должина:
4mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 16mm
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
М1.6/М2/М2.5
R

Производи во категоријата