.

.

200PCS DIN913 М5*4/5/6/8/10/12/16/20/25/30 м5 Нерѓосувачки челик рамен крајната точка хексадецимален socket set копачка завртка

200PCS DIN913 М5*4/5/6/8/10/12/16/20/25/30 м5 Нерѓосувачки челик рамен крајната точка хексадецимален

DEN 322.00
DEN 378.24
-15 %
Достапност

200 PCS DIN913 M54/5/6/8/10/12/16/20/25/30 м5 Нерѓосувачки челик рамен крајната точка хексадецимален socket set копачка завртка

Големина:
M5
Должина:
4mm, 25mm, 30mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 20mm, 16mm
Завртка Тип:
Поставете Завртки
Број На Модел На:
М5*4/5/6/8/10/12/16/20/25/30
Глава Стил:
Хексадецимален
Вози Стил:
Хексадецимален Socket
is_customized:
Yes
Пакет:
200-299Pcs
DIY Материјали:
Металугрија
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
R

Производи во категоријата