.

.

500pcs М2(2mm) филипс круг пан за миење главата само прислушување завртки челик со црна или бела боја

500pcs М2(2mm) филипс круг пан за миење главата само прислушување завртки челик со црна или бела боја

DEN 408.00
DEN 479.52
-15 %
Достапност

500pcs М2(2mm) филипс круг пан за миење главата само прислушување завртки челик со црна или бела боја
дијаметар : 2mm

Големина:
black, white
Должина:
4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm
Материјал:
Јаглероден Челик
Глава Стил:
Пан
Пакет:
1000Pcs & Над
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Завртка Тип:
Машина Завртки
Број На Модел На:
M2X4/5/6/8/10
Вози Стил:
Филипс
R

Производи во категоријата