.

.

1000pcs М2*3/4/5/6/8/10/12/16 Grade10.9 хексадецимален штекер копчето главата на завртката

1000pcs М2*3/4/5/6/8/10/12/16 Grade10.9 хексадецимален штекер копчето главата на завртката

DEN 566.00
DEN 666.24
-15 %
Достапност

1000pcs M23/4/5/6/8/10/12/16 grade10.9 хексадецимален штекер копчето главата на завртката

Големина:
M2
Должина:
4mm, 3mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 16mm
Материјал:
Јаглероден Челик
Глава Стил:
Хексадецимален
Вози Стил:
Хексадецимален Socket
Пакет:
1000Pcs & Над
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Завртка Тип:
Машина Завртки
Број На Модел На:
M2
R

Производи во категоријата