.

.

10pcs/многу M4/М5/M6/М8 со Завртка Пролет Крило Toggle Водител на Гром Со Цинк Позлатен /Primavera Ас Alternar/Крило muelle articulado

10pcs/многу M4/М5/M6/М8 со Завртка Пролет Крило Toggle Водител на Гром Со Цинк Позлатен /Primavera Ас

DEN 362.00
DEN 426.24
-15 %
Достапност

10pcs/многу M4/М5/M6/М8 со Завртка Пролет Крило Toggle Водител на Гром Со Цинк Позлатен /Primavera Ас Alternar/Крило muelle articulado
ле

навој дијаметар:
М4, М8, М5, M6
Должина:
40mm, 50mm, 60mm, 80mm
Материјал:
Јаглероден Челик
Број На Модел На:
М3 М4 M5 M6 М8 M10 М12 М14 М16.
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
R

Производи во категоријата