.

.

200PCS M3*5/6/8/10/12/15/20/25 Транспарентен Акрилик Филипс Пан Глава на Машина Завртка Изолација Завртка

200PCS M3*5/6/8/10/12/15/20/25 Транспарентен Акрилик Филипс Пан Глава на Машина Завртка Изолација Завртка

DEN 240.00
DEN 282.24
-15 %
Достапност

M35/6/8/10/12/15/20/25 Транспарентен Акрилик Филипс Пан Глава На Машина Завртка Изолација Завртка


Големина:
M3
Должина:
25mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 15mm, 20mm
Број На Модел На:
М3*5/6/8/10/12/15/20/25
Глава Стил:
Пан
is_customized:
Yes
Пакет:
200-299Pcs
DIY Материјали:
Металугрија
Завртка Тип:
Машина Завртки
Вози Стил:
Филипс
Материјал:
Пластични
R

Производи во категоријата