.

.

1000pcs М1.2 челик со никел филипс круг пан глава на машина завртка должина 3мм до 10мм

1000pcs М1.2 челик со никел филипс круг пан глава на машина завртка должина 3мм до 10мм

DEN 145.00
DEN 170.88
-15 %
Достапност

1000pcs М1.2 челик со никел пан круг глава на машина со завртки

Големина:
M1.2
Должина:
4mm, 3mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm
Материјал:
Јаглероден Челик
Глава Стил:
Пан
Број На Модел На:
М1.2
Пакет:
1000Pcs & Над
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Завртка Тип:
Машина Завртки
Вози Стил:
Филипс
R

Производи во категоријата