.

.

500pcs/многу Пан главата за Сечење Прислушување Завртки М2*4/5/6/8/10/12 Челик Со никел Scrape Точка само прислушување завртки

500pcs/многу Пан главата за Сечење Прислушување Завртки М2*4/5/6/8/10/12 Челик Со никел Scrape Точка

DEN 403.00
DEN 474.24
-15 %
Достапност

100pcs/многу м2 Челик Со никел Scrape Точка Крстот Вдлабнати ПАН Главата за Сечење Прислушување Завртки
ле

Големина:
M2
Должина:
4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm
Материјал:
Јаглероден Челик
Глава Стил:
Пан
Пакет:
500-799Pcs
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
M2*4/5/6/8/10/12
DIY Материјали:
Металугрија
Завртка Тип:
Само-прислушување Завртки
Вози Стил:
Филипс
R

Производи во категоријата