.

.

1000PCS DIN912 м2*6 м2 x 6 нерѓосувачки челик хексадецимален штекер капа на главата на завртката

1000PCS DIN912 м2*6 м2 x 6 нерѓосувачки челик хексадецимален штекер капа на главата на завртката

DEN 382.00
DEN 448.80
-15 %
Достапност

1000 PCS M26 DIN912 нерѓосувачки челик хексадецимален штекер капа на главата на завртката

Глава Стил:
Хексадецимален
Вози Стил:
Хексадецимален Socket
Број На Модел На:
M2x6
Пакет:
1000Pcs & Над
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Завртка Тип:
Машина Завртки
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
R

Производи во категоријата