.

.

50pcs М8*16/20/25/30/35/40/45/50 Бела Пластика, Најлон Хексадецимален Гром Хексадецимален Главата на Завртката Изолација Болт

50pcs М8*16/20/25/30/35/40/45/50 Бела Пластика, Најлон Хексадецимален Гром Хексадецимален Главата на

DEN 272.00
DEN 319.68
-15 %
Достапност

5 0pcs M816/20/25/30/35/40/45/50 Бела Пластика, Најлон Хексадецимален Гром Хексадецимален Главата на Завртката Изолација Болт
Ние имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба.
Ние сме професионални промет на големо со хардвер сврзувачки елементи , делови со висок квалитет и ниска цена .
Нашите професионални coustomer услуга тим ќе ви одговори e-mail во рок од 6 работни часови . Ако сакате да се купи други големина или која било друга број на пакување на производи кои не се во нашата продавница,ве Молиме контактирајте со нас.
Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна.
W e искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас,ве молиме да ве остави позитивни повратни информации,coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање.
Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.

навој дијаметар:
M8
Должина:
25mm, 30mm, 35mm, 40mm, 45mm, 50mm, 20mm
Број На Модел На:
M8
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Материјал:
Најлон PA66
R

Производи во категоријата