.

.

100pcs M3 M3.5 М4 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Countersunk Крстот Главата Само Прислушување Завртки

100pcs M3 M3.5 М4 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Countersunk Крстот Главата Само Прислушување Завртки

DEN 158.00
DEN 186.24
-15 %
Достапност

100pcs M3 M3.5 М4 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Countersunk Крстот Главата Само Прислушување Завртки

Големина:
M3.5, M4, M3
Должина:
25mm, 30mm, 35mm, 40mm, 45mm, 50mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 14mm, 18mm, 20mm, 16mm
Пакет:
100-199Pcs
Глава Стил:
Станот
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Завртка Тип:
Само-прислушување Завртки
Број На Модел На:
М3 М4
Вози Стил:
Филипс
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
R

Производи во категоријата