.

.

1000pcs М3 челик со никел филипс круг пан глава на машина завртка должина 3мм до 12mm

1000pcs М3 челик со никел филипс круг пан глава на машина завртка должина 3мм до 12mm

DEN 530.00
DEN 623.52
-15 %
Достапност

1000pcs М3 челик со никел пан круг глава на машина со завртки

Големина:
M3
Должина:
4mm, 3mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm
Материјал:
Јаглероден Челик
Глава Стил:
Пан
Пакет:
1000Pcs & Над
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Завртка Тип:
Машина Завртки
Вози Стил:
Филипс
Број На Модел На:
M3
R

Производи во категоријата