.

.

100pcs DIN7991 M3 M4 M5 од не ' Рѓосувачки челик 304 хексадецимален socket countersunk head само прислушување завртки

100pcs DIN7991 M3 M4 M5 од не ' Рѓосувачки челик 304 хексадецимален socket countersunk head само прислушување

DEN 285.00
DEN 335.52
-15 %
Достапност

100pcs DIN7991 M3 M4 M5 од не ' Рѓосувачки челик 304 хексадецимален socket countersunk само допирање на главата на завртката

Големина:
M4, M3, M5
Должина:
25mm, 30mm, 8mm, 10mm, 12mm, 20mm, 16mm
Број На Модел На:
М3 М4 М5
Глава Стил:
Хексадецимален
Вози Стил:
Хексадецимален Socket
Пакет:
100-199Pcs
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Завртка Тип:
Само-прислушување Завртки
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
R

Производи во категоријата