.

.

20pcs 10*10мм Солидна Месинг Занитвам Чикаго Завртка за Кожа Занает Појас Паричник

20pcs 10*10мм Солидна Месинг Занитвам Чикаго Завртка за Кожа Занает Појас Паричник

DEN 132.00
DEN 154.56
-15 %
Достапност

1010mm Солидна Месинг Занитвам Чикаго Завртка за Кожа Занает Појас Паричник
ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате

Материјал:
Дувачкиот
Пакет:
Под 50Pcs
Глава Стил:
Станот
Број На Модел На:
10X10mm
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Завртка Тип:
Машина Завртки
Вози Стил:
Дупчиња
Материјал:
Дувачкиот
R

Производи во категоријата