.

.

1000pcs М2.5 челик со никел филипс круг пан глава на машина завртка должина 3мм до 30мм

1000pcs М2.5 челик со никел филипс круг пан глава на машина завртка должина 3мм до 30мм

DEN 489.00
DEN 575.52
-15 %
Достапност

1000pcs М2.5 челик со никел пан круг глава на машина со завртки

Големина:
M3
Должина:
4mm, 22mm, 3mm, 25mm, 30mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 14mm, 18mm, 20mm, 16mm
Материјал:
Јаглероден Челик
Глава Стил:
Пан
Број На Модел На:
М2.5
Пакет:
1000Pcs & Над
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Завртка Тип:
Машина Завртки
Вози Стил:
Филипс
R

Производи во категоријата