.

.

20pcs М5/M6/М8 Т Тип Bakelite Рака ги Заостри Завртка се Справи со Рака Knob Затегнување Завртка

20pcs М5/M6/М8 Т Тип Bakelite Рака ги Заостри Завртка се Справи со Рака Knob Затегнување Завртка

DEN 326.00
DEN 384.00
-15 %
Достапност

20pcs М5/M6/М8 Т Тип Bakelite Рака ги Заостри Завртка се Справи со Рака Knob Затегнување Завртка

Големина:
M8, M5, M6
Должина:
25mm, 30mm, 10mm, 12mm, 15mm, 20mm, 16mm
Вози Стил:
Никој
Материјал:
Јаглероден Челик
Пакет:
Под 50Pcs
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Завртка Тип:
Машина Завртки
Број На Модел На:
M6*16/20/25/30/35/40/50/60
R

Производи во категоријата