.

.

20pcs М8 iso7380 копчето глава на машина завртка М8*10/12/14/16/18/20/25/20/35/40/45/50 нерѓосувачки челик

20pcs М8 iso7380 копчето глава на машина завртка М8*10/12/14/16/18/20/25/20/35/40/45/50 нерѓосувачки

DEN 326.00
DEN 383.52
-15 %
Достапност

М8 од не ' Рѓосувачки челик 304 хексадецимален штекер копчето главата на завртката

Должина:
M8X10, M8X12, M8X14, M8X16, M8X18, M8X20, M8X25, M8X30, M8X35, M8X40, M8X45, M8X50
Материјал:
Јаглероден Челик
Глава Стил:
Хексадецимален
Вози Стил:
Хексадецимален Socket
Пакет:
100-199Pcs
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Завртка Тип:
Машина Завртки
Број На Модел На:
М8*10/12/14/16/18/20/25/20/35/40/45/50
R

Производи во категоријата