.

.

100pcs М4*6/8/10/12/16/20/25/30 бела најлон хексадецимален штекер капа на главата на завртката

100pcs М4*6/8/10/12/16/20/25/30 бела најлон хексадецимален штекер капа на главата на завртката

DEN 92.00
DEN 108.00
-15 %
Достапност

M46/8/10/12/15/18/20/25/30 бела најлон хексадецимален socket head главата на завртката

Големина:
M4
Должина:
25mm, 30mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 20mm, 16mm
Глава Стил:
Хексадецимален
Вози Стил:
Хексадецимален Socket
Пакет:
100-199Pcs
is_customized:
Yes
Материјал:
Најлон
DIY Материјали:
Металугрија
Завртка Тип:
Машина Завртки
Број На Модел На:
М4*6/8/10/12/15/18/20/25/30
R

Производи во категоријата