.

.

500pcs/многу Сечење Прислушување Завртки м2 М2.3 М2.6 Челик Со никел Scrape Точка само тапкање

500pcs/многу Сечење Прислушување Завртки м2 М2.3 М2.6 Челик Со никел Scrape Точка само тапкање

DEN 245.00
DEN 288.00
-15 %
Достапност

500pcs/многу м2 М2.3 М2.6 Челик Со Црна Scrape Точка Крстот Вдлабнати Рамна Глава За Сечење Прислушување Завртки
ле

Големина:
M2.3, M2.6, M2
Должина:
6mm, 8mm, 10mm, 12mm
Материјал:
Јаглероден Челик
Глава Стил:
Станот
Пакет:
500-799Pcs
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
М2 М2.3 М2.6
DIY Материјали:
Металугрија
Завртка Тип:
Само-прислушување Завртки
Вози Стил:
Филипс
R

Производи во категоријата