.

.

1000PCS DIN912 м1.6*5 м1.6 x 5 нерѓосувачки челик хексадецимален хексагонални штекер капа на главата на завртката

1000PCS DIN912 м1.6*5 м1.6 x 5 нерѓосувачки челик хексадецимален хексагонални штекер капа на главата

DEN 367.00
DEN 431.52
-15 %
Достапност

1000 PCS М1.65 DIN912 нерѓосувачки челик хексадецимален штекер капа на главата на завртката

Глава Стил:
Хексадецимален
Вози Стил:
Хексадецимален Socket
Пакет:
1000Pcs & Над
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
М1.6x5
DIY Материјали:
Металугрија
Завртка Тип:
Машина Завртки
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
R

Производи во категоријата