.

.

20pcs DIN933 челик со црна m4/м5 лево тема хексадецимален завртки

20pcs DIN933 челик со црна m4/м5 лево тема хексадецимален завртки

DEN 403.00
DEN 474.24
-15 %
Достапност

20pcs DIN933 челик со црна m4/м5 лево тема хексадецимален болт

Големина:
M4, M5
Должина:
25mm, 30mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 20mm, 16mm
Материјал:
Јаглероден Челик
Глава Стил:
Хексадецимален
Вози Стил:
Хексадецимален Socket
Пакет:
Под 50Pcs
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Завртка Тип:
Машина Завртки
Број На Модел На:
m4/м5
R

Производи во категоријата