.

.

20pcs/многу DIN6921 Нерѓосувачки челик хексадецимален страната гром serrated flanged гром М8*10/12/16/20/25/30/35/40/45/50/60/70/80/90/100

20pcs/многу DIN6921 Нерѓосувачки челик хексадецимален страната гром serrated flanged гром М8*10/12/16/20/25/30/35/40/45/50/60/70/80/90/100

DEN 489.00
DEN 575.52
-15 %
Достапност


DIN6921 M810/12/16/20/25/30/35/40/45/50/55/60/65/70/80/90/100 Нерѓосувачки челик хексадецимален страната гром serrated flanged болт


Должина:
M8X10, M8X12, M8X16, M8X20, M8X25, M8X30, M8X35, M8X45, M8X40, M8X70, M8X50, M8X60, M8X80, M8X90, M8X100
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
М8*10/12/16/20/25/30/35/40/45/50/60/70/80/90/100
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
R

Производи во категоријата