.

.

20pcs М4*15/20/30/40 Челик со цинк лифт око болт

20pcs М4*15/20/30/40 Челик со цинк лифт око болт

DEN 326.00
DEN 383.52
-15 %
Достапност


50pcs M415/20/30/40 Челик со цинк лифт око болт

навој дијаметар:
M4
Должина:
30mm, 40mm, 20mm, 15mm
Материјал:
Јаглероден Челик
Број На Модел На:
М4*15/20/30/40
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
R

Производи во категоријата