.

.

5PCS М12*1.25*20/25/30/35/40/50 м12 Нерѓосувачки челик парична Казна тема хексадецимален хексагонални штекер капа на главата на завртката теренот 1.25 mm

5PCS М12*1.25*20/25/30/35/40/50 м12 Нерѓосувачки челик парична Казна тема хексадецимален хексагонални

DEN 276.00
DEN 325.44
-15 %
Достапност

М12 тема теренот 1.25 mm нерѓосувачки челик парична Казна тема хексадецимален хексагонални штекер капа на главата на завртката
ТЕМА на ТЕРЕНОТ 1.25 mm

Должина:
m12x20, m12x25, m12x30, m12x35, m12x40, m12x50
Глава Стил:
Хексадецимален
Вози Стил:
Хексадецимален Socket
Пакет:
Под 50Pcs
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
m12x1.25(теренот) должина=20/25/30/35/40/45/50/60
DIY Материјали:
Металугрија
Завртка Тип:
Машина Завртки
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
R

Производи во категоријата