.

.

5pcs iso7380 од не ' Рѓосувачки челик 304 M10*25/30/35/40/45/50/55/60/65/70/75/80 Ален хексадецимален хексагонални штекер копчето глава на машина со завртки

5pcs iso7380 од не ' Рѓосувачки челик 304 M10*25/30/35/40/45/50/55/60/65/70/75/80 Ален хексадецимален

DEN 250.00
DEN 293.76
-15 %
Достапност

M10 од не ' Рѓосувачки челик 304 хексадецимален штекер копчето главата на завртката

Должина:
M10X25, M10X30, M10X35, M10X40, M10X45, M10X50, M10X55, M10X60, M10X65, M10X70, M10X75, M10X80, M10X85, M10X90, M10X100
Глава Стил:
Хексадецимален
Вози Стил:
Хексадецимален Socket
Пакет:
Под 50Pcs
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Завртка Тип:
Машина Завртки
Број На Модел На:
M10*20/25/30/35/40/45/50/55/60/65/70/75/80/85/90/100
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
R

Производи во категоријата