.

.

нерѓосувачки челик ќор-сокак pin-чаша носителот 12*30мм рекламирање завртка ќор-сокак 1000pcs/многу

нерѓосувачки челик ќор-сокак pin-чаша носителот 12*30мм рекламирање завртка ќор-сокак 1000pcs/многу

DEN 14160.00
Достапност


нерѓосувачки челик ќор-сокак pin-чаша носителот 12*30мм рекламирање завртка ќор-сокак
Карактеристики :
Дијаметар : 12mm
Висина : 30мм
Пакување : 1000pcs/торба
Ние не трговијата на мало и на големо,ако ви треба голема количина,ве молиме контактирајте ме!
Answer : ___________________________ Note : Ова имаме различна големина,со различна големина на различни различни цена.Сите големина на сликата.
Ако сакате други големина,ве молам да ме контактира или оставете порака!

Вози Стил:
Никој
Димензии:
М3*18
Глава Стил:
Круг
Пакет:
1000Pcs & Над
is_customized:
Yes
Завртка Тип:
Проред Завртки
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
13751
Бренд Име:
YUMORE
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
Сребро.
Тежина:
12g
Дијаметар:
12mm
Висина:
30мм
Употреба:
стакло или акрил panel
За:
шупливи
Име:
пријавете се за држачот на завртката
Стил:
декоративни Акрилик Standoffs
Повик:
декоративни Знак Одредување на ноктите
Примена:
ќор-сокак pin
R

Производи во категоријата