.

.

Одделение 12.9 Легиран Челик m10 конец , 12mm дијаметар, должина 20мм до 100mm хексадецимален штекер рамо завртка

Одделение 12.9 Легиран Челик m10 конец , 12mm дијаметар, должина 20мм до 100mm хексадецимален штекер

DEN 449.00
DEN 528.00
-15 %
Достапност

Одделение 12.9 Легиран Челик m10 конец , 12mm дијаметар, должина 20мм до 100mm хексадецимален штекер рамо завртка
ле

Должина:
12x20xm10 4pcs, 12x25xm10 4pcs, 12x30xm10 4pcs, 12x35xm10 4pcs, 12x40xm10 4pcs, 12x45xm10 4pcs, 12x50xm10 4pcs, 12x55xm10 4pcs, 12x60xm10 4pcs, 12x65xm10 4pcs, 12x70xm10 4pcs, 12x75xm10 4pcs, 12x80xm10 4pcs, 12x85xm10 4pcs, 12x90xm10 4pcs, 12x100xm10 4pcs
Глава Стил:
Хексадецимален
Вози Стил:
Хексадецимален Socket
Завртка Тип:
Рамо Завртки
Пакет:
Под 50Pcs
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
m10 конец , 12mm дијаметар, должина 10мм до 100mm
Материјал:
Легиран челик
R

Производи во категоријата