.

.

100pcs М3.5*10/12/14/16/20 од не ' Рѓосувачки челик 304 хексадецимален штекер капа на главата само прислушување завртки

100pcs М3.5*10/12/14/16/20 од не ' Рѓосувачки челик 304 хексадецимален штекер капа на главата само прислушување

DEN 82.00
DEN 96.00
-15 %
Достапност

100pcs М3.510/12/14/16/20 Нерѓосувачки челик хексадецимален штекер капа на главата само прислушување завртки

Големина:
M3
Должина:
10mm, 12mm, 14mm, 20mm, 16mm
Материјал:
Јаглероден Челик
Глава Стил:
Хексадецимален
Вози Стил:
Хексадецимален Socket
Пакет:
100-199Pcs
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
М3.5
Завртка Тип:
Само-прислушување Завртки
R

Производи во категоријата