.

.

1000pcs М1.6*4/5/6/8/10 1.6 mm филипс црна или никел позлатен пан круг главата главата Само Прислушување Завртки

1000pcs М1.6*4/5/6/8/10 1.6 mm филипс црна или никел позлатен пан круг главата главата Само Прислушување

DEN 199.00
DEN 234.24
-15 %
Достапност

М1.64/5/6/8/10 Никел или Црна Круг Главата Само Прислушување Завртки

Големина:
black, nickel
Должина:
4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm
Материјал:
Јаглероден Челик
Глава Стил:
Пан
Број На Модел На:
М1.6*4/5/6/8/10
Пакет:
1000Pcs & Над
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Завртка Тип:
Само-прислушување Завртки
Вози Стил:
Филипс
R

Производи во категоријата