.

.

STRATHSPEY СТП Кожни Нараквици&Алка За Жените Pulseira Де Couro Женски Долго Кристал Conch Мушка Магнетни Заврши Pulseras Mujer

STRATHSPEY СТП Кожни Нараквици&Алка За Жените Pulseira Де Couro Женски Долго Кристал Conch Мушка Магнетни

DEN 204.00
DEN 239.52
-15 %
Достапност


STRATHSPEY СТП Кожни Нараквици&Алка За Жените Pulseira Де Couro Женски Долго Кристал Conch Мушка Магнетни Заврши Pulseras Mujer


Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
A31771
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Бренд Име:
Strathspey
Метали Тип:
Цинк Легура
Затворач Тип:
Магнет
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Нараквици Тип:
Заврши Нараквици
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Материјал:
СТП Кожа
Должина:
40cm
R

Производи во категоријата