.

.

Заварчик Додатоци WP18/WP18V/WP18F Вода за Ладење TIG Заварување Факел TIG Заварување Факел Тело TIG Заварување Факел Глава

Заварчик Додатоци WP18/WP18V/WP18F Вода за Ладење TIG Заварување Факел TIG Заварување Факел Тело TIG

DEN 266.00
DEN 409.92
-35 %
Достапност

На пример, ако сте биле во Гвам, Puerto Rico, може да држава Гвам, порторико во земјата дел. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка . Објектите што сте ги примиле во рок од 7 дена од доставената датум. Така на квалитетот е загарантирана. Подготовка на Време : ние треба 5-10 работни дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден. Барање : 1.Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела биле испратени надвор. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Ако имате било какви прашања во врска со политика на враќање на, ве молиме слободно да не контактирате! Ако не сте 100% задоволни со квалитетот на купувањето од TRUSOXIN, можете да се вратите или размена на вашите предмети во рок од 7 дена од доставената датум. Исто така, имаме ОК тим да ги тестираат вашите нарачани производи се функционира правилно пред тие да се спакувани и испратени до вас. Ако изберете го изразат испорака, ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот контакт број, ова е потребно за да го изразат испорака.
Спакуван Вклучуваат : 1pcs WP18 Вода за Ладење TIG факелот
или 1 buc WP18 F може да биде свиткана Вода за Ладење Tig факел глава
или 1 buc WP18 V Со гасни вентил за Вода за Ладење Tig факел глава

Сите пакети на Бразил, треба CPF број од DHL/UPS/Федекс/ЕМС.

Калибар:
WP18, WP18F, WP18V
Број На Модел На:
WP18 Серија
Бренд Име:
TRUSOXIN
Примена:
Tig Факелот
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
R

Производи во категоријата