.

.

5pcs/многу Заменливи Лемење, Заварување Железо Молив Совети Алатка 60W

5pcs/многу Заменливи Лемење, Заварување Железо Молив Совети Алатка 60W

DEN 145.00
DEN 174.72
-17 %
Достапност


Опис :
Заменливи Лемење, Заварување Железо Молив Совети Направен од висок квалитет на метал Компатибилен со 60 Вати енергија Димензија : 72.5 mm(L)*5.4 mm(Диа)( приближно) Забелешка : со Лемење Железо не е вклучена
Пакет вклучувајќи : Заменливи Лемење, Заварување Железо Молив Совети 60 W x 5

Примена:
ЗАВАРУВАЊЕ
Бренд Име:
OOTDTY
Број На Модел На:
15415-1
R

Производи во категоријата