.

.

Русија СВЕТЛАНА 5U4G rectifier цевка Наместо 5Z3P, 274B

Русија СВЕТЛАНА 5U4G rectifier цевка Наместо 5Z3P, 274B

DEN 2256.00
DEN 2400.00
-6 %
Достапност

Стандард на Превозот : EMS, e Packet(U. Потврдете Цел Примена : Со Aliexpress Зачувам, плаќање само ќе биде објавен на снабдувачот по купувачот има потврдено испорака. Купувачот треба да се одговорни за увозни давачки и даноци Шопинг&испорака 1. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Ние го цениме вашиот брз потврда за редоследот по проверка на производи
. Забрзана Испорака : DHL, UPS-от, или Fed Ex. С достапни само) или DHL Глобалната Mail (Gemany достапни само) Проценува Време на Испорака : 5-15 Дена.Русија СВЕТЛАНА 5 U4 G rectifier цевка Наместо 5 Z3 P, 274 B Пакување листа : цевка X1 Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Економијата на Превозот : Кина Пост или Хонгконг Пост Воздух Mail Проценува Време на Испорака : 15-34 Дена answer : ___________________________ NOTE : Сите shippments да Бразил и Русија може да се земе за 35-70 4 дена. Имаат добар ден. Потпис Е Потребно. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ние ги доставуваме 3 видови на превозот услуги како следново : a. Проценето Време на Испорака : 3-7 Дена б. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена по вашата исплата е потврдено од страна на aliexpress. Купувачи се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз на вашата земја.

Пакет:
Yes
Бренд Име:
BINYEAE
Максимална Моќност По Канал:
101-130W
Број На Модел На:
LT-LSDY
Канали:
2 (2.0)
Тип:
Дома Засилувач
R

Производи во категоријата