.

.

Нова Тастатура RU руската Верзија За HP Павилјон 17-e188nr 17-e193nr 17-e194nr 17-e072nr Лаптоп со Рамка

Нова Тастатура RU руската Верзија За HP Павилјон 17-e188nr 17-e193nr 17-e194nr 17-e072nr Лаптоп со Рамка

DEN 657.12
Достапност

и контактирајте со нас.
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори што на време!
1.
Руските Купувачи,ве Молиме Забелешка : ве Молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно.Предмети ќе бидат испратени по пошта, Тоа обично трае 13-25 работни дена(за 35days.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди доволно информации.Ќе бидете известени откако пратката е направен.Ние ќе го испрати предметот и изјави пониска вредност за превозот цел само. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.ви благодариме.

Стандард:
Руски Стандард
Број На Модел На:
17-e188nr 17-e193nr 17-e194nr 17-e072nr
Компатибилен Бренд:
HP/Compaq
Бренд Име:
Acootina
Состојба:
Бренд Нови
Гаранција:
1 година
квалитет:
Секој има тестирани пред превозот надвор
превозот:
Слободен Испорака по пошта/ePacket
R

Производи во категоријата