.

.

Руската RU Верзија на Тастатурата за HP Павилјон G43 G4 Г4-1000 1056TU G6 G6-1000 Лаптоп

Руската RU Верзија на Тастатурата за HP Павилјон G43 G4 Г4-1000 1056TU G6 G6-1000 Лаптоп

DEN 525.60
Достапност

Ние само брод да се потврди цел адреси. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена,ние ќе ви помогнат reslove проблем за вас во време!
2. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас во ebay,и ние ќе ви одговори што на време!
1. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.Гаранција и Гаранција услови започне од купување датум. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Стандард:
Руски Стандард
Број На Модел На:
G43 G4 Г4-1000 1056TU G6 G6-1000
Компатибилен Бренд:
HP/Compaq
Бренд Име:
Acootina
Состојба:
Нови
гаранција:
една година
Квалитет:
Високо - Целосно тестирани пред да брод!
Превозот:
Бесплатен Превозот од Кина Пост/ePacket
R

Производи во категоријата