.

.

Нова Тастатура RU руската Верзија за HP/Compaq AEAX6U00210 9Z.N4SSQ.001 NSK-HV0SQ XZ199UA Лаптоп

Нова Тастатура RU руската Верзија за HP/Compaq AEAX6U00210 9Z.N4SSQ.001 NSK-HV0SQ XZ199UA Лаптоп

DEN 527.04
Достапност


Нашата слика може да се зголеми,ве Молиме проверете на сликата пред да ја ПОНУДАТА! Ве молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производ,ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас,и ние ќе го провериме тоа за вас.
Замени погрешни,испукана,скршени тастатура,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас, прво,ви благодариме
1. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период.Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена,ние ќе ви помогнат reslove проблем за вас во време!
2. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори што на време!
1. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Секој увоз бесплатно или со плаќање на купувачот одговорност.Ние ќе го испрати предметот и изјави пониска вредност за превозот цел само.Гаранција и Гаранција услови започне од купување датум.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Стандард:
Руски Стандард
Број На Модел На:
AEAX6U00210 9Z.N4SSQ.001 NSK-HV0SQ XZ199UA
Компатибилен Бренд:
HP/Compaq
Бренд Име:
Acootina
Состојба:
Бренд Нови
Гаранција:
1 година
квалитет:
Секој има тестирани пред превозот надвор
превозот:
Слободен Испорака по пошта/ePacket
R

Производи во категоријата