.

.

Нова Тастатура RU руската Верзија За Dell PP14L PP22L PP25L PP26L PP28L PP29L PP41L A071 Лаптоп Сребро.

Нова Тастатура RU руската Верзија За Dell PP14L PP22L PP25L PP26L PP28L PP29L PP41L A071 Лаптоп Сребро.

DEN 540.48
Достапност

Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период. Пониска вредност ќе се избегне или намали вашиот увоз доход.
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори што на време!
1.Ние ќе го испрати предметот и изјави пониска вредност за превозот цел само.
Руските Купувачи,ве Молиме Забелешка : ве Молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно.Ќе бидете известени откако пратката е направен.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
. Тоа ќе не како одраз на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.

Стандард:
Руски Стандард
Број На Модел На:
PP14L PP22L PP25L PP26L PP28L PP29L PP41L A071
Компатибилен Бренд:
DELL
Бренд Име:
Acootina
Состојба:
Бренд Нови
Гаранција:
1 година
квалитет:
Секој има тестирани пред превозот надвор
превозот:
Слободен Испорака по пошта/ePacket
R

Производи во категоријата