.

.

Руската RU Верзија на Тастатурата за HP Г4-1353TX 1012TX 1332 1348 1300AX 1017TU 1302AX 1116TX 1208 1351 1117TX 1104AX Лаптоп

Руската RU Верзија на Тастатурата за HP Г4-1353TX 1012TX 1332 1348 1300AX 1017TU 1302AX 1116TX 1208 1351

DEN 525.60
Достапност

(Освен некои земји и APO/FPO)
2.
Го замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас, прво,ви благодариме
1. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас во ebay,и ние ќе ви одговори што на време!
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период.
Компатибилен Со :
Руската RU Верзија на Тастатурата за HP Г4-1353 TX 1012 TX 1332 1348 1300 AX 1017 TU 1302 AX 1116 TX 1208 1351 1117 TX 1104 AX Лаптоп ве Молиме Имајте на ум : тоа не може да се вклопи во Г4-2000 Распоред : RU руски Јазик
Нов висок квалитет на тастатура
100% компатибилен производител
Еквивалент Замена Дел
Нашата слика може да се зголеми,ве Молиме проверете на сликата пред да ја понудата! Ве молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производ, и Секој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи.

Стандард:
Руски Стандард
Број На Модел На:
Г4-1353TX 1012TX 1332 1348 1300AX 1017TU 1302AX 1116TX 1208 1117TX
Компатибилен Бренд:
HP/Compaq
Бренд Име:
Acootina
Состојба:
Нови
гаранција:
една година
Квалитет:
Високо - Целосно тестирани пред да брод!
Превозот:
Бесплатен Превозот од Кина Пост/ePacket
R

Производи во категоријата